Universalus apmokestinimo įrenginys

        JOFEMAR siūlo mokėjimo sistemų rinkai savo naują projektą – universalią apmokestinimo sistemą - CRONOS.
Aukšta technologija monetų atrinkėjo įrenginyje ir pritaikymas bet kuriam aptarnavimui, kur norima kontroliuoti priėjimą. Turi dviejų nepriklausomų kainų kontrolės talpumą ir galimybę veikti kaip validatorius, laikmatis ar sumavimo įrenginys. Ypač paprastas instaliavimas bet kurioje vietoje bei nesudėtingas pritaikymas pasinaudojant lengvu programavimu. Medžiagų tvirtumas garantuoja mechanizmo ilgaamžiškumą, apsaugo nuo įvairių vandalizmo atvejų ir užtikrina minimalų nusidėvėjimą nenutrūkstamam naudojimui. Sumažintas dydis leidžia jį inkorporuoti į bet kurią vietą automate.
 
Techninės charakteristikos:
Panaudojimo įvairovė: Prisitaikantis prie bet kurio sistemos tipo, šis įrenginys  autonomišku būdu gali išspręsti paslaugos panaudojimą siūlomą viešumai; pavyzdžiui:
-         Laikmatis: Mašinų valymui, apšvietimui sporto salėse, dušui, viešam televizoriui ir internetui ir pan.
-         Prekybos automatams: mašinų plovimui, mažiems kavos aparatams, apskritai prekybos automatams, žaidimų ir pan.
-         Kita: kopijavimo aparatams, priėjimui tualete prie durų ir pan.
Monetų atrinkimas: T40 atrinkėjas, apima 32 skirtingas monetas arba žetonus. Programavimas: Funkcijos, uždraudimai ir tolerancijos gali būti atlikti vietoje panaudojant jungiklius ar Jofemar programinę įrangą personaliniam kompiuteriui. Keturių skaitmenų itin ryškus monitorius: palengvina kredito, likusio laiko bei skaičiavimų kontroliavimą. Pasirinkimas: sujungimas su standartiniu elektromechaniniu skaičiuotuvu. Trys skirtingi formatai: šoninis veikimas (pvz.: prie televizoriaus), priekinis veikimas (Siena) ar rinkinys be korpuso. Konstrukcija: cinkuotas plienas su dviguba spyna. Energijos tiekimas: Tiesiogiai ~220V arba transformuota 12V DC ar AC. Matmenys: Aukštis x Plotis x Gylis: 280 x 211 x 104 mm.